საინფორმაციო-შემეცნებითი პორტალი
ლევან ნიკოლეიშვილი: იმას, რასაც დღეს ბესიკ ხარძიანი ჰყვება პარლამენტის საგამოძიებო კომისიის წინაშე, უბრალოდ აღმაშფოთებელი არაა, ეს არ არის მხოლოდ ერთი ოჯახის საშინელი ტრაგედია!
იმას, რასაც დღეს ბესიკ ხარძიანი ჰყვება პარლამენტის საგამოძიებო კომისიის წინაშე, უბრალოდ აღმაშფოთებელი არაა, ეს არ არის მხოლოდ ერთი ოჯახის საშინელი ტრაგედია! ეს არის ოჯახისა და ადამიანის მორალური და ფიზიკური განადგურება მაღალი თანამდებობის პირების მიერ, სადაც მონაწილეობდნენ გენერალური პროკურორიდან თუ „ბიზნესმენებიდან“ დაწყებული ციხის უფროსით დამთავრებული ყველა, - წერს „ერთიანი ნეიტრალური საქართველოს“ წევრი, ლევან ნიკოლეიშვილი.
მისივე თქმით, უფრო დიდი საშინელება კი ისაა, რომ ამის შესახებ ვინც იცოდა ისინი ბედავენ და დღესაც ფიქრობენ სახელმწიფოსა და ხელისუფლების სათავეებთან მიცოცდნენ.
„იმას,რასაც დღეს ბესიკ ხარძიანი ჰყვება პარლამენტის საგამოძიებო კომისიის წინაშე უბრალოდ აღმაშფოთებელი არაა, ეს არ არის მხოლოდ ერთი ოჯახის საშინელი ტრაგედია! ეს არის ოჯახისა და ადამიანის მორალური და ფიზიკური განადგურება მაღალი თანამდებობის პირების მიერ, სადაც მონაწილეობდნენ გენერალური პროკურორიდან თუ „ბიზნესმენებიდან“ დაწყებული ციხის უფროსით დამთავრებული ყველა. უფრო დიდი საშინელება კი ისაა, რომ ამის შესახებ ვინც იცოდა ისინი ბედავენ და დღესა ფიქრობენ სახელმწიფოსა და ხელისუფლების სათავეებთან მიცოცდნენ. არანაკლებ ამორალურები არიან მათი მხარდამჭერები და ხელშემწყობები, დაუშვათ არ იცოდნენ ხარძიანის და სხვა უამრავის საშინელი ტრაგედიების შესახებ, ახლა აი, ახლა, რომ გაიგეს მაინც მათ გვერდით სურთ ყოფნა“, - წერს ლევან ნიკოლეიშვილი.